M pro Guruhonzu

11. 03. 2009 | † 08. 05. 2009 | kód autora: mkM

Po dlouhééé předlouhé, no dobřé ne zas tak dlouhé době mi jeden človíček dal za úkol napsat Alphabet meme a to na písmenko M..Takže je ZDE..:)

*(o__o)*

M jako... Muzika - Nevím co bych bez těch svých uklidňovacích a uplakávacích melodií dělala, mám ráda muziku neustále nějakou poslouchám, poslední dobou vede klasika - klavír - boží to nástroj, obdivuju ty, co dokáží z něho vyloudit tak krásné zvuky..:)

M jako... Měsíc - Tak na ten se dívám snad pravidelně, vždycky si pustím nějakou uklidňující hudbu a jen tak se do něj vpíjím očima a přemýšlím..

M jako... Myšlenky - Až moc se někdy toulám v myšlenkách, prostě tam si můžu dělat co chci.Snít o svém princi na bílem koni, vymýšlet různé happyendy apod..(No já já vím se snílek, no a?)

M jako... Mrak - Snad nikdy mě nepřestanou překvapovat, to jejích uskupování, jsou nádherné a vždycky jiné...

M jako..Múza - Inspirace, jo občas zaskočí a je hnedka pryč..

M jako... Milování - Vy čuníci, že jste mysleli na sex?Že sem si to hnedka nemyslela!Já myslím samozřejmě cit, který jsem zatím nepoznala.Tedy poznala ale ne ten opravdovej.Miluju jen z přátelství své kamarády a kamarádky...

M jako... Mládí - jou jou, kde jsou ti časy báboviček a pískových hradů?

M jako... Maturita - Tak to je teď asi momentálně můj smysl života..

M jako...Maso - Zbožňuju ho, nemohla bych být vegetarián, nikdy!Vegetariáni jsou padlí na hlavu a nevědí co je dobrý..xD

M jako... Mamka - Tak poslední "EM" jsem si schválně nechala pro nejdůležitější osůbku na světě, mojí maminku, kterou mám neskutečně ráda, nevím co bych bez ní dělala, teda kdyby nebyla tak tohle taky nepíšu..xDAle prostě je to moje největší podpora, nikdy bych jí neudělala to co brácha, doufám..Budu se snažit abych jí takle pomalu neničila jako ON..Bože zase sem pletu vzpomínky..Kruci..xDTakže zpět k věci..Maminka prostě ta moje je v nekonečně velikánským "M" a nikdy bych ji za jinou nevyměnila, tím to ti mami, pokud to čteš, chci vzkázat..."Mám tě moc ráda!"..

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.